تولیدات طراحان دنیای رایانه

مستند صنایع کشتی سازی

این مستند به سفارش مجتمع صنایع کشتی سازی فرا ساحل ایران(ندیم گستر خلیج فارس) در 15 دقیقه تهیه شده است. این مستند مجموعه ای از تصاویر گرفته شده توسط تیم دنیای طراحان رایانه می باشد که با تلفیق تصاویر انیمشن ساخته شده گروه و مونتاژ حرفه ای بصورت یک مستند 15 دقیقه ای بی نظیر در آمده که توانایی ها وقابلیت های مجموعه صنایع کشتی سازی فرا ساحل (ندیم گستر خلج فارس) را به نمایش می گذارد.

مشتاMoshta

مسابقه مشتا طراحی شده و ساخته شده برای برنامه محبوب شو بندر میباشد.گرافیک جذاب و خیره کننده آن همراه با فضای بومی یکی از زیباترین مسابقات را در سیمای خلیج فارس بوجود آورد.

Play

پرپروکRace

مسابقه جدید پرپروک با شیوه و روند متفاوت توانست جذاب ترین برنامه کودک را ایجاد کندکه در آن اوج هیجان کودکان را خواهید دید.علاوه بر این در این مسابقه همزمان سه گروه از کودکان درگیر مسابقه میشوند.

Play

 

سمبوکSambok

این مسابقه با طراحی خاص بر گرفته از مناطق جنوب کشور بخصوص جزیره زیبای قشم و جنگلهای حرا ساخته شده است و در حال حاضر از سیمای مرکز خلیج فارس در حال پخش می باشد.با توجه به پربیننده بودن برنامه در سال جاری نیز پخش آن ادامه دارد.

Play

چند رسانه ای

طراحان دنیای رایانه نمونه کار های چند رسانه ای فراوانی را برای نهاد ها و شرکت های دولتی وخصوصی طراحی و ساخته است، کیفیت بالا کار های ارائه شده توسط طراحان دنیای رایانه باعث کسب مقام برای برخی محصولات تولیدی شده است.

مزرعه شادی Happy Farm

باید گفت مزرعه شادی یکی از زیباترین فضاهای کودکانه را در مسابقات تلویزیونی ایجاد کرده و محیط شاد وجذاب همراه با سوالات فکری و سرگرم کننده توانسته شروع بسیار موفقی داشته باشد.

Play

محصولات اندروید

طراحان دنیای رایانه با توسعه فعالیت خود توانسته قدم به دنیای اندروید گذاشته و در مدت زمان کوتاهی نرم افزار هایی با ایده های کاملا جدید و نو را پیاده سازی کند،نرم افزار نابغه و کتابخانه همراه نمونه هایی می باشد.

LinkLink1Link3

 

تندرTondar

تندر اولین بازی ساخته شده توسط گروه بود که در سال 1385 اماده شده و در 2 دوره جشنواره رسانه های دیجیتال مقام کسب کرده است.