پایان ساخت فصل اول انیمیشن های کشاورزی

با توجه به سفارش مجموعه جهاد کشاورزی مجموعه فصل اول انیمیشن های کشاورزی در قالب شش قسمت طراحی و ساخته شد.نظر به درخواست سازمان جهاد کشاورزی شرکت دنیای طراحان رایانه در مجموعه بعدی این انیمیشن از نوع طراحی جدیدی در شخصیت های استفاده خواهد نمود و طراحی کلی مجموعه بطور کامل تغییر خواهد کرد.

تصاویر قسمت پنجم و ششم فصل اول

مسابقه جی بل

هم اکنون مسابقه جی بل از سیمای مرکز خلیج فارس در حال پخش می باشد و علاوه بر اینکه  یکی از پر مخاطب ترین برنامه های شبکه تلویزیونی سیمای مرکز خلیج فارس است ،دارای جایگاه ویژه ای در بین بینندگان نیز می باشد. مسابقه تلویزوینی جی بل با ساختار تبلیغاتی خود می تواند تبلیغات و پیام های تمامی برند ها ،شرکت ها و سازمان ها، را با روش ویژه ای به نمایش گذارد. جهت پخش و درج آگهی در مسابقه تلویزیونی جی بل شما می توانید با شرکت دنیای طراحان رایانه تماس حاصل فرمایید.

Jibell-Live[12-52-16]

نمایش پخش زنده مسابقه

تیزر

تیزر تبلیغاتی مسابقه

 

فروش پروژه های محصولات

شرکت دنیای طراحان رایانه قصد دارد به منظور توانمند سازی و توسعه مهارت های افراد مستعد در زمینه تولید محصولات دیجیتال ،تمامی داده ها(سورس) و پروژه برخی محصولات این شرکت را برای فروش قرار دهد.متقاضیان می توانند درخواست پروژه های مورد نظر خود را از طریق بخش تماس وبسایت برای ما ارسال فرمایید.

 

طراحی مسابقه جدید تلویزیونی(جی بل)

با توجه به رویکرد جدید و خلاقانه شرکت در تولید مسابقات تلویزیونی، هم اکنون گروه دنیای طراحان رایانه در حال ساخت مسابقه جدید تلویزیونی ( جی بل) جهت پخش در فروردین ماه 1394 از شبکه سیمای خلیج فارس می باشد. طرح این مسابقه بطور کامل توسط شرکت تدوین شده و پس از تایید آن از سوی مرکز سیمای خلیج فارس، ساخت و تولید این مسابقه بزرگ تلویزیونی تنها در 60 روز توسط این گروه انجام خواهد شد ، که این مسئله گویای مهارت طراحان شرکت و استفاده از نرم افزار و سخت افزار های بروز در تولید چنین مسابقاتی است.jibell

 

تولید مستند صنایع کشتی سازی

دنیای طراحان رایانه در تازه ترین محصول خود، مستند صنایع کشتی سازی فرا ساحل ایران را به سفارس شرکت ندیم گستر خلیج فارس ساخته است.این مجموعه شامل فیلم برداری حرفه ای  از تمامی مجموعه صنایع کشتی سازی ، ساخت انیمشن های طراحی ،ساخت، وبه آب اندازی شناور ، تلفیق و مونتاژ نهایی می باشد که تمامی آن توسط گروه دنیای طراحان رایانه انجام شده است، مجموعه ساخته شده به مدت 15 دقیقه به توانایی ها و قابلیت های صنایع کشتی سازی شرکت ندیم گستر خلیج فارس اشاره میکند. هم اکنون می توانید مستند را بطور کامل در آپارات مشاهده فرمایید.

سمبوک در هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی صدا وسیمای مراکز استانها

large1افتخاری برای دنیای طراحان رایانه

مسابقه تلویزیونی سمبوک با حضور در هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای مراکز استانها ،و رقابت با مسابقات تلویزیونی سراسر کشور به عنوان بهترین تدوین و گرافیک برنامه های ترکیبی معرفی شده و لوح تقدیر +دیپلم افتخار + جایزه نقدی به آن تعلق گرفته است. هم اکنون مسابقه سمبوک با بیش از 450 قسمت پخش شده رکورد دار مسابقات تلویزیونی بوده و این مسئله گویای توانایی دنیای طراحال رایانه در ساخت و تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا می باشد.

لینک خبر: ایرنا   جنوب ایران  باشگاه خبرنگاران جوان  خبرگزاری فارس

طراحی وساخت نرم افزار کتابخانه من iLib

آخرین محصول گروه دنیای طراحان رایانه بسته نرم افزاری کتابخانه من می باشد که برای دستگاه های اندروییدی ساخته شده و قسمت های متنوعی از نحوه خدمات و قوانین کتابخانه های عمومی کشور در آن وجود دارد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از وبسایت رسمی برنامه iLibpl.ir بازدید کنید. هم اکنون کتابخانه من را از بازار دریافت کنید.

 

مجموعه انیمیشن کشاورزی

این مجموعه انیمیشن 4 قسمتی که به سفارش سازمان جهاد کشاوری استان هرمزگان تهیه شده یکی از با کیفیت ترین انیمیشن های تولید شده در سطح استان و همچنین کشور است، طراحی بخصوص کاراکتر ها و همچنین فضای انیمیشن باعث ایجاد فضایی متفاوت در گرافیک شده است. یکی از موفقیت های این انیمیشن ساخت آن در زمانی کوتاه بوده که این توانایی گروه دنیای طراحان رایانه را میرساند. شما می توانید تصاویر و ویدئو های مربوط به این انیمیشن را در قسمت نمونه کارها و یا در کانال شرکت ببینید.

نابغه باشید!

لازم نیست برای نابغه بودن بهره هوشی بالایی داشته باشید ، کافی است کمی متفاوت باشید. دنیای طراحان رایانه اقدام به تولید نرم افزار آموزشی برای تمامی سنین در دنیای اندروید کرده است.شما هم اکنون می توانید توانایی های خود را محک بزنید!Genius1

لینک دریافت از بازار  دریافت از MyKet  دریافت از کندو

اطلاعات بیشتر